طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

فرهنگ کارت به ارائه یارانه فرهنگی به بازدیدکنندگان نهمین نمایشگاه رسانه‌‌های دیجیتال می پردازد.

دوشنبه, 26 مهر 1395 ساعت 19:27

فرهنگ کارت به ارائه یارانه فرهنگی به بازدیدکنندگان نهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال می پردازد. این طرح با حمایت و سیاست گذاری شبکه ملی فرهنگ اجرا می شود.به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، در نهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، غرفه فرهنگ کارت با حمایت دانشگاه صنعتی شریف، بانک ملت، بیمه ما، شرکت مهربانو و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیاست‌گذاری شبکه ملی فرهنگ به ارائه یارانه فرهنگی به بازدیدکنندگان می‌پردازد. خریداران با پرداخت تنها ده هزار تومان می توانند این بن کارت را دریافت کنند.این فرهنگ کارت، یارانه‌های فرهنگی را به کارهای زیر اختصاص می‌دهد:

1-   ارائه کارت اعتباری به مبلغ ده میلیون تومان برای خرید کالا و خدمات از مراکز طرف قرار داد، با دوره بازپرداخت  یکساله و کارمزد 16 درصد.

2- تخفیف 40 تا 70 درصدی در مراکز تفریحی، رفاهی، اقامتی و امکان رزرو بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما به صورت تلفنی و برخط و انتخاب تور‌های خانوادگی  با امکانات ویژه.

3-   ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه پزشکی، روانشناسی، تغذیه، خانواده و ... که برای اینکار کافی است با شماره 3030 تماس گرفته شود.

4-   آموزش مجازی آفتاب با بیش از 400 عنوان دوره توسط اساتید مجرب و ارائه مدارک معتبر

5-   امکان استفاده از خطوط پرسرعت اینترنت اپراتورها

وعده ما: نهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، شهر آفتاب سالن 8A و 8B