تفاهم نامه همکاری خانواده درسا و انستیتوایزایران

یکشنبه, 01 دی 1398 ساعت 16:13

خانواده درسا با فراهم کردن زیرساخت لازم، این امکان را به وجود آورده است تا علاقمندان به آموزش مجازی بتوانند از طریق روشهای پرداخت بانکی به محتوا و سرویس به صرفه و اقتصادی دسترسی پیدا کنند.

زیست بوم مجازی درسا با همکاری انستیتو  ایزایران، با هدف عرضه خدمات علمی و آموزشی به فرزندان نیرو های مسلح سرویس های آموزشی خانواده درسا را به صورت اقساط و به صرفه دانلود کرده و فضایی امن را تجربه کنند، استفاده از این اپلیکیشن ها علاوه بر صرفه اقتصادی کاملا فضایی ایرانی اسلامی و مطابق با قوانین کشور ایران را فراهم کرده و هیچگونه نگرانی برای والدین ایجاد نخواهد کرد .

دو سرویس "وب یاد "و "تیکا" نخستین اپلیکیشن های آموزشی در این طرح می باشند که دارندگان حکمت کارت از این پس می‌توانند بهترین محتواها و دوره‌های آموزشی آنلاین را از طریق این طرح خریداری نموده و از آن‌ها استفاده کنند.

 لازم به ذکر است علاقه مندان  می توانید از لینک  www.dorsafamily.ir/hekmat از سایر اپ های اضافه شده و مرتبط با این همکاری مطلع و یا به صورت مستقیم http://tbao.ir/  وارد سایتایز ایران شده و از امکانات موجود بهره مند شوند.


برگزاری 7 دوره آموزشی «کودک و فضای مجازی» ویژه اولیاء و مربیان

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، استفاده از فضای مجازی در سال‌های اخیر افزایش چشم‌گیری یافته است و در چنین شرایطی سواد رسانه و در نگاهی تخصصی‌تر، سواد فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

اهمیت این موضوع به حدی است که مقام معظم رهبری هم دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را مطالبه کرده اند. ایشان در یکی از دیدارهای خود با فرموده بودند که اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مسئولان مختلف کشور نیز این موضوع را قابل توجه عنوان کرده و دغدغه های خود را در وهله نخست به عنوان اولیای فرزندانی که در معرض تهدیدات و آسیب های فضای مجازی قرار دارند، بیان کردند. برای مثال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری این نکته که اکنون خودش پدر یک فرزند بوده و از فضای نگرانی های والدین نسبت به امکانات در دسترس فرزندان با اطلاع است، اذعان کرد: با وجود اینکه نگرانی والدین در یک کفه و دغدغه مجریان هم در کفه دیگر وجود دارد، اما اطلاع رسانی کافی در خصوص مجموعه ای که به طور اختصاصی این کارها را انجام می دهد وجود ندارد و بسیاری از والدین درسا را نمی شناسند.


ادامه مطلب