خانواده درسا دومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ را برگزار می‌کند

شنبه, 08 دی 1397 ساعت 08:45

دومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ با رویکرد کاربردی و عملیاتی در بازاریابی و جذب کاربر برای درسانگاران برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، دومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ با همت و به پشتوانه خانواده درسا برگزار می شود.
قرار بر این است تا درسانگارانی که در این دوره از کارگاه حضور می یابند، با توجه به نمونه های موفقی که در این کارگاه معرفی می شود، از مباحث کاربردی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و افزایش کاربران خود، بهره برداری کنند.
لازم به ذکر است که این کارگاه پیرو جلسه اول، مختص به درسانگارانی است که در حال حاضر با خانواده درسا در تعامل هستند.
این رویداد آموزشی در روز پنج شنبه 13 دی ماه 1397 ساعت 9.30 الی 11 واقع در میرداماد، خیابان پگاه، ده متری دوم، پلاک 4 برگزار می شود.


برگزاری 7 دوره آموزشی «کودک و فضای مجازی» ویژه اولیاء و مربیان

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، استفاده از فضای مجازی در سال‌های اخیر افزایش چشم‌گیری یافته است و در چنین شرایطی سواد رسانه و در نگاهی تخصصی‌تر، سواد فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

اهمیت این موضوع به حدی است که مقام معظم رهبری هم دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را مطالبه کرده اند. ایشان در یکی از دیدارهای خود با فرموده بودند که اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مسئولان مختلف کشور نیز این موضوع را قابل توجه عنوان کرده و دغدغه های خود را در وهله نخست به عنوان اولیای فرزندانی که در معرض تهدیدات و آسیب های فضای مجازی قرار دارند، بیان کردند. برای مثال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری این نکته که اکنون خودش پدر یک فرزند بوده و از فضای نگرانی های والدین نسبت به امکانات در دسترس فرزندان با اطلاع است، اذعان کرد: با وجود اینکه نگرانی والدین در یک کفه و دغدغه مجریان هم در کفه دیگر وجود دارد، اما اطلاع رسانی کافی در خصوص مجموعه ای که به طور اختصاصی این کارها را انجام می دهد وجود ندارد و بسیاری از والدین درسا را نمی شناسند.


ادامه مطلب