خانواده درسا دومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ را برگزار می‌کند

شنبه, 08 دی 1397 ساعت 08:45

دومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ با رویکرد کاربردی و عملیاتی در بازاریابی و جذب کاربر برای درسانگاران برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، دومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ با همت و به پشتوانه خانواده درسا برگزار می شود.
قرار بر این است تا درسانگارانی که در این دوره از کارگاه حضور می یابند، با توجه به نمونه های موفقی که در این کارگاه معرفی می شود، از مباحث کاربردی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و افزایش کاربران خود، بهره برداری کنند.
لازم به ذکر است که این کارگاه پیرو جلسه اول، مختص به درسانگارانی است که در حال حاضر با خانواده درسا در تعامل هستند.
این رویداد آموزشی در روز پنج شنبه 13 دی ماه 1397 ساعت 9.30 الی 11 واقع در میرداماد، خیابان پگاه، ده متری دوم، پلاک 4 برگزار می شود.


«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود