فراخوان عرضه کنندگان محتوای ویژه کودک و نوجوان

دوشنبه, 19 مهر 1395 ساعت 00:13

آکاایران بازار اندرویدی همراه اول از عرضه کنندگان محتوای متناسب با گروه های سنی کودک و نوجوان دعوت به همکاری کرد.به گزارش آکاایران به گزارش سرویس بازار ایسنا، سیم کارت کودک و نوجوان اپراتور همراه اول با برند تجاری دُرسا در راستای ایجاد فضای مجازی پاک و مناسب برای این گروه های سنی ایجاد شده و در راستای نیاز مخاطبان اقدام به راه اندازی بازار اندرویدی ویژه کودک و نوجوان با عنوان «درسابازار» کرده است.درسابازار، یک بازار اندرویدی تخصصی برای کودک و نوجوان است که قصد دارد بهترین ها و متناسب ترین ها را برای کودک و نوجوان جمع آوری و ارائه کند. درسابازار هم اکنون در حال تکمیل است و کلیه توسعه دهندگان فعال در حوزه کودک و نوجوان می توانند به منظور عرضه محصولات تجاری یا رایگان خود از این بستر استفاده کنند.

از جمله مزایای حضور در درسابازار، برخورداری از جامعه مشترکان 57 میلیون نفری اپراتور همراه اول، شارژینگ مخاطب روی کارت موبایل، حذف شیوه های سخت پرداخت بانکی و تبلیغات گسترده درسابازار و اپلیکیشن های منتخب از طریق کانال های پیامکی است.همچنین برای 10 اپلیکیشن برگزیده در هر ماه تسهیلات ویژه تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.صاحبان محتوا، تولیدکنندگان و دیگر فعالان حوزه کودک در زمینه های آموزشی و سرگرمی برای ارائه محتواهای خود در درسابازار، می توانند از طریق نشانی الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال کنند تا در اسرع وقت محصولات آن ها بررسی شود.


برگزاری 7 دوره آموزشی «کودک و فضای مجازی» ویژه اولیاء و مربیان

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، استفاده از فضای مجازی در سال‌های اخیر افزایش چشم‌گیری یافته است و در چنین شرایطی سواد رسانه و در نگاهی تخصصی‌تر، سواد فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

اهمیت این موضوع به حدی است که مقام معظم رهبری هم دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را مطالبه کرده اند. ایشان در یکی از دیدارهای خود با فرموده بودند که اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مسئولان مختلف کشور نیز این موضوع را قابل توجه عنوان کرده و دغدغه های خود را در وهله نخست به عنوان اولیای فرزندانی که در معرض تهدیدات و آسیب های فضای مجازی قرار دارند، بیان کردند. برای مثال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری این نکته که اکنون خودش پدر یک فرزند بوده و از فضای نگرانی های والدین نسبت به امکانات در دسترس فرزندان با اطلاع است، اذعان کرد: با وجود اینکه نگرانی والدین در یک کفه و دغدغه مجریان هم در کفه دیگر وجود دارد، اما اطلاع رسانی کافی در خصوص مجموعه ای که به طور اختصاصی این کارها را انجام می دهد وجود ندارد و بسیاری از والدین درسا را نمی شناسند.


ادامه مطلب