پیش بینی مسابقات جام ملت های آسیا در برنامک جامک

چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 10:41

خانواده درسا با فراهم کردن زیرساخت لازم، این امکان را به وجود آورده است تا علاقمندان به فوتبال بتوانند با نصب برنامک جامک، پیش بینی خود از مسابقات جام ملت های آسیا را اعلام کنند.


به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، خانواده درسا در اقدامی برای هواداران تیم ملی کشورمان و ایجاد هیجان برای علاقمندان فوتبال، بستری را فراهم کرده است تا بتوانند نتیجه مسابقات تیم ملی ایران با رقبای خود را پیش بینی کنند.
علاقمندان به بازی های جام ملت های آسیا می توانند با نصب برنامک جامک در پیش بینی این دور از رقابت های آسیایی شرکت کرده و در نهایت به قید قرعه برنده جوایزی نفیس شوند.
لازم به ذکر است کسانی که قصد شرکت در این پیش بینی ها را دارند می توانند با ارسال عدد 45 به سرشماره 3003 و یا لینک http://2rsa.ir/jamak.html برنامک جامک را نصب کرده و در قسمت پیش بینی نتایج، به یکی از سه گزینه برد، باخت و یا مساوی رای دهند.


برگزاری 7 دوره آموزشی «کودک و فضای مجازی» ویژه اولیاء و مربیان

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، استفاده از فضای مجازی در سال‌های اخیر افزایش چشم‌گیری یافته است و در چنین شرایطی سواد رسانه و در نگاهی تخصصی‌تر، سواد فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

اهمیت این موضوع به حدی است که مقام معظم رهبری هم دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را مطالبه کرده اند. ایشان در یکی از دیدارهای خود با فرموده بودند که اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مسئولان مختلف کشور نیز این موضوع را قابل توجه عنوان کرده و دغدغه های خود را در وهله نخست به عنوان اولیای فرزندانی که در معرض تهدیدات و آسیب های فضای مجازی قرار دارند، بیان کردند. برای مثال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری این نکته که اکنون خودش پدر یک فرزند بوده و از فضای نگرانی های والدین نسبت به امکانات در دسترس فرزندان با اطلاع است، اذعان کرد: با وجود اینکه نگرانی والدین در یک کفه و دغدغه مجریان هم در کفه دیگر وجود دارد، اما اطلاع رسانی کافی در خصوص مجموعه ای که به طور اختصاصی این کارها را انجام می دهد وجود ندارد و بسیاری از والدین درسا را نمی شناسند.


ادامه مطلب