پیش بینی مسابقات جام ملت های آسیا در برنامک جامک

چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 10:41

خانواده درسا با فراهم کردن زیرساخت لازم، این امکان را به وجود آورده است تا علاقمندان به فوتبال بتوانند با نصب برنامک جامک، پیش بینی خود از مسابقات جام ملت های آسیا را اعلام کنند.


به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، خانواده درسا در اقدامی برای هواداران تیم ملی کشورمان و ایجاد هیجان برای علاقمندان فوتبال، بستری را فراهم کرده است تا بتوانند نتیجه مسابقات تیم ملی ایران با رقبای خود را پیش بینی کنند.
علاقمندان به بازی های جام ملت های آسیا می توانند با نصب برنامک جامک در پیش بینی این دور از رقابت های آسیایی شرکت کرده و در نهایت به قید قرعه برنده جوایزی نفیس شوند.
لازم به ذکر است کسانی که قصد شرکت در این پیش بینی ها را دارند می توانند با ارسال عدد 45 به سرشماره 3003 و یا لینک http://2rsa.ir/jamak.html برنامک جامک را نصب کرده و در قسمت پیش بینی نتایج، به یکی از سه گزینه برد، باخت و یا مساوی رای دهند.


«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود