تقویت بازار کار درسانگاران با برگزاری سومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ

سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 14:19

سومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ با رویکرد کاربردی و عملیاتی در بازاریابی و جذب کاربر برای درسانگاران برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، سومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ با همت و به پشتوانه خانواده درسا برگزار می شود.
قرار بر این است تا درسانگارانی که در این دوره از کارگاه حضور می یابند، ضمن اشاره به فرایند تجربه ای که به واسطه آموزش های قبلی کسب کردند، سوالات خود را پیرامون رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود عنوان کنند.
همچنین مجموعه هایی که مستقیم می توانند با درسانگاران فعالیت کسب و کار داشته باشند و روند جذب کاربر را تسهیل بخشند، با حضور در این دوره به رفع سایر ابهامات می پردازند.
گفتنی است که سومین کارگاه آموزشی دیجیتال مارکتینگ پیرو دو جلسه قبلی، مختص به درسانگارانی است که در حال حاضر با خانواده درسا در تعامل هستند.
این رویداد آموزشی در روز پنج شنبه 9 اسفندماه 1397 ساعت 9.30 الی 11 واقع در میرداماد، خیابان پگاه، ده متری دوم، پلاک 4 برگزار می شود.


برگزاری 7 دوره آموزشی «کودک و فضای مجازی» ویژه اولیاء و مربیان

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، استفاده از فضای مجازی در سال‌های اخیر افزایش چشم‌گیری یافته است و در چنین شرایطی سواد رسانه و در نگاهی تخصصی‌تر، سواد فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

اهمیت این موضوع به حدی است که مقام معظم رهبری هم دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را مطالبه کرده اند. ایشان در یکی از دیدارهای خود با فرموده بودند که اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مسئولان مختلف کشور نیز این موضوع را قابل توجه عنوان کرده و دغدغه های خود را در وهله نخست به عنوان اولیای فرزندانی که در معرض تهدیدات و آسیب های فضای مجازی قرار دارند، بیان کردند. برای مثال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری این نکته که اکنون خودش پدر یک فرزند بوده و از فضای نگرانی های والدین نسبت به امکانات در دسترس فرزندان با اطلاع است، اذعان کرد: با وجود اینکه نگرانی والدین در یک کفه و دغدغه مجریان هم در کفه دیگر وجود دارد، اما اطلاع رسانی کافی در خصوص مجموعه ای که به طور اختصاصی این کارها را انجام می دهد وجود ندارد و بسیاری از والدین درسا را نمی شناسند.


ادامه مطلب