طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

Dorsa Gard

 نحوه فعالسازی اینترنت گوشی:
 برای استفاده از اینترنت پاک درسا، باید اینترنت سیمکارت همراه اول شما فعال باشد. برای فعالسازی اینترنت سیمکارت همراه اول خود، کد  #1*6*100* را از سیم‌کارت اعتباری/دائمی خود شماره گیری کنید و اینترنت گوشی خود را فعال کنید. 

 

 نحوه فعالسازی اینترنت پاک درسا:

حالا میتوانید با ورود به منوی درسا از طریق شماره گیری کد  #100* و انتخاب گزینه 6 «اینترنت پاک» اینترنت پاک درسا را فعال کنید. حالا میتوانید از اینترنت پاک درسا استفاده کنید.

 

مهم: خرید بسته و استفاده از تخفیف اینترنت پاک درسا:

 برای استفاده از اینترنت پاک، حتما یکی از دو بسته زیر را خریداری نمایید. در صورتی که بسته نخرید، هزینه اینترنت شما به صورت عادی محاسبه خواهد شد. 

 

مشخصات بسته هزینه (ریال) کد
بسته 1.5 گیگ ماهیانه درسا 100.000 # 1*6*100*
بسته 4 گیگ ماهیانه درسا 150.000 # 1*6*100*

 در زمان استفاده از اینترنت درسا دسترسی به اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام و اینستاگرام وجود ندارد.

 

بسته های اینترنت درسا:

همچون سایر بسته های اینترنت همراه اول، استفاده از بسته های اینترنت درسا نیز در کاهش هزینه کاربر موثر است.

با شماره گیری هر یک از کد های زیر و پس از دریافت پیامک تایید خرید بسته امکان استفاده از اینترنت درسا وجود دارد.

در صورت فعال بودن هریک از بسته‌های اینترنت همراه اول روی سیم‌کارت و شماره‌گیری کد#11*6*100* و یا #12*6*100* برای خرید بسته اینترنت درسا، بسته خریداری شده به حالت رزرو در می آید.

150.000

نام «درسا» امروز به عنوان یک اکوسیستم کودک شناخته شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم حمایت از زیست‌بوم‌های تخصصی کودک و نوجوان در عرصه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: ایران هم مانند سایر کشورها برای جبران عقب‌ماندگی‌های کشور در تامین فضای مجازی پاک و سالم کودک نیاز به حمایت دولت و دستگاه‌های اجرایی دارد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، محمدجواد آذری جهرمی در برنامه متن و حاشیه که به مناسبت رویداد الکامپ برگزار شد، به عنوان یک پدر به دغدغه‌های والدین پیرامون فضای مجازی اشاره کرد و افزود: بسیاری از خانواده‌ها نگران اطلاعات و محتوایی که فرزندشان از فضای مجازی بهره‌برداری می‌کنند، هستند و متولیان این حوزه می‌توانند بر اساس این نگرانی، محتوای مورد نظر را تامین کنند.

وی حضور کودکان در فضای مجازی را مستلزم قواعد و قوانینی دانست که با حضور مجموعه‌های متولی فضای مجازی کودک و نوجوان و نظارت والدین امکان‌پذیر است و گفت: اقدامات این حوزه نباید صرفا سلبی باشد و برنامه‌های ایجابی هم در پیشبرد طرح‌های فضای مجازی پاک کودک و نوجوان امروز با ارائه برنامک‌های متناسب با نیاز و خواست کودک و نوجوان ممکن است.

آذری جهرمی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه، خاطرنشان کرد: امروز نام «درسا» به عنوان یک اکوسیستم کودک برای همگان شناخته شده است.

به گفته وزیر ارتباطات، اقداماتی از این دست و ارائه دستاوردهای میلیونی در عرصه برنامه‌سازی کودک نشان‌دهنده این مساله است که محتوای مناسب تولید شده و در دسترس کودکان قرار گرفته است.


ادامه خبر