طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

Dorsa Gard

 نحوه فعالسازی اینترنت گوشی:
 برای استفاده از اینترنت پاک درسا، باید اینترنت سیمکارت همراه اول شما فعال باشد. برای فعالسازی اینترنت سیمکارت همراه اول خود، کد  #231*10* را از سیم‌کارت اعتباری/دائمی خود شماره گیری کنید و اینترنت گوشی خود را فعال کنید. 

 

 نحوه فعالسازی اینترنت پاک درسا:

حالا میتوانید با ورود به منوی درسا از طریق شماره گیری کد #25*10* و انتخاب گزینه 2 «اینترنت پاک درسا برای همه» اینترنت پاک خود را فعال کنید. حالا میتوانید از اینترنت پاک درسا استفاده کنید.

 

مهم: خرید بسته و استفاده از تخفیف اینترنت پاک درسا:

 برای استفاده از اینترنت پاک، حتما یکی از دو بسته زیر را خریداری نمایید. در صورتی که بسته نخرید، هزینه اینترنت شما به صورت عادی محاسبه خواهد شد. 

 

مشخصات بسته هزینه (ریال) کد
بسته 1.5 گیگ ماهیانه درسا 100.000 221#*25*10*
بسته 4 گیگ ماهیانه درسا 150.000 222#*25*10*

 در زمان استفاده از اینترنت درسا دسترسی به اپلیکیشن هایی نظیر تلگرام و اینستاگرام وجود ندارد.

 

بسته های اینترنت درسا:

همچون سایر بسته های اینترنت همراه اول، استفاده از بسته های اینترنت درسا نیز در کاهش هزینه کاربر موثر است.

با شماره گیری هر یک از کد های زیر و پس از دریافت پیامک تایید خرید بسته امکان استفاده از اینترنت درسا وجود دارد.

در صورت فعال بودن هریک از بسته‌های اینترنت همراه اول روی سیم‌کارت و شماره‌گیری کد#221*25*10* و یا #222*25*10* برای خرید بسته اینترنت درسا، بسته خریداری شده به حالت رزرو در می آید.

برای بازگشت به اینترنت عادی همراه اول کد #25*25*10* را شماره گیری نمایید.

150.000

جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان

برگزاری جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435 با مشارکت زیست بوم مجازی درسا ⚡️ویژه 8 تا 18 ساله ها 📆 ثبت نام تا پایان بهار 🎁همراه با جوایز ارزنده🎁

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435 که با هدف ترسیم آینده با ایده های کودکان و نوجوانان برگزار می شود قصد دارد تا گروه های سنی 8 تا 18 سال را به چالشی دعوت و از طریق آن، به شکوفایی ایده های نو پیرامون آینده جامعه کمک کند. در این بین، برخی از فعالان حوزه کودک و نوجوان از جمله زیست بوم مجازی درسا در کنار وزارت آموزش و پرورش، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات ایران و دانشگاه صنعتی شریف، با حمایت از برگزاری این جشنواره، به نقش نسل تاثیرگذار آینده جامعه تاکید بیشتری دارند که حیطه فعالیت های آنها هم گویای این قضیه است. افرادی که تمایل به شرکت در این جشنواره را دارند، می توانند با ورود به سایت www.wikiwall.ir یا نصب اپلیکیشن آن بر روی تلفن های همراه خود، با انتخاب شهر خود، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کرده و در نهایت با انتخاب عنوان جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435، ثبت نام خود را تکمیل کنند. لازم به ذکر است کودکان و نوجوانان می توانند از ایده ها و تفکرات افراد بزرگتر از جمله پدربزرگ و مادربزرگ ها، کمک گرفته و با تصور آینده، هر ایده ای که از شهر، روستا، شهربازی، خانه، خودرو و هر مورد دیگری به ذهنشان می رسد، به شکل فیلم، متن، عکس، بازی یا فایل صوتی و حتی انیمیشن در سایت بارگذاری کنند.