طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

اینترنت درسا یک اینترنت مخصوص کودکان و نوجوانان است و برای حفظ سلامت و نشاط شما، محتوای نامناسب یا آلوده ندارد.  

محتوای نامناسب یعنی: سایت‌هایی که مناسب سن شما نیست و مربوط به بزرگسالان است. محتوای آلوده یعنی: محتوایی که به شما آسیب می‌زند. (مثلاً باعث می‌شود شب‌ها کابوس ببینید، اطلاعات شخصی شما دزدیده می‌شود یا گوشی و تبلت شما را ویروسی می‎کند.) 

برای دریافت راهنمای اینترنت درسا از این لینک استفاده نمایید.

ممکن است به یکی از دلایل زیر به این صفحه آمده‌اید: 
• کلمه‌ای که جستجو کرده‌اید نامناسب بوده است.
• سایت‌هایی که مربوط به جستجوی شما می‌شوند نامناسب یا آلوده‌اند.

در عوض خانواده درسا به شما این سایت‎‎ها را پیشنهاد می‌کند. هم مطمئن و هم جالب هستند.

 

 dordoone     pooyatv     afarinak

 

 

1222     icnl.nlai      amoorohani

 

navaak     koodakan      photo5780511065833056360

 


نام «درسا» امروز به عنوان یک اکوسیستم کودک شناخته شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم حمایت از زیست‌بوم‌های تخصصی کودک و نوجوان در عرصه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: ایران هم مانند سایر کشورها برای جبران عقب‌ماندگی‌های کشور در تامین فضای مجازی پاک و سالم کودک نیاز به حمایت دولت و دستگاه‌های اجرایی دارد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، محمدجواد آذری جهرمی در برنامه متن و حاشیه که به مناسبت رویداد الکامپ برگزار شد، به عنوان یک پدر به دغدغه‌های والدین پیرامون فضای مجازی اشاره کرد و افزود: بسیاری از خانواده‌ها نگران اطلاعات و محتوایی که فرزندشان از فضای مجازی بهره‌برداری می‌کنند، هستند و متولیان این حوزه می‌توانند بر اساس این نگرانی، محتوای مورد نظر را تامین کنند.

وی حضور کودکان در فضای مجازی را مستلزم قواعد و قوانینی دانست که با حضور مجموعه‌های متولی فضای مجازی کودک و نوجوان و نظارت والدین امکان‌پذیر است و گفت: اقدامات این حوزه نباید صرفا سلبی باشد و برنامه‌های ایجابی هم در پیشبرد طرح‌های فضای مجازی پاک کودک و نوجوان امروز با ارائه برنامک‌های متناسب با نیاز و خواست کودک و نوجوان ممکن است.

آذری جهرمی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه، خاطرنشان کرد: امروز نام «درسا» به عنوان یک اکوسیستم کودک برای همگان شناخته شده است.

به گفته وزیر ارتباطات، اقداماتی از این دست و ارائه دستاوردهای میلیونی در عرصه برنامه‌سازی کودک نشان‌دهنده این مساله است که محتوای مناسب تولید شده و در دسترس کودکان قرار گرفته است.


ادامه خبر