طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

اینترنت درسا یک اینترنت مخصوص کودکان و نوجوانان است و برای حفظ سلامت و نشاط شما، محتوای نامناسب یا آلوده ندارد.  

محتوای نامناسب یعنی: سایت‌هایی که مناسب سن شما نیست و مربوط به بزرگسالان است. محتوای آلوده یعنی: محتوایی که به شما آسیب می‌زند. (مثلاً باعث می‌شود شب‌ها کابوس ببینید، اطلاعات شخصی شما دزدیده می‌شود یا گوشی و تبلت شما را ویروسی می‎کند.) 

برای دریافت راهنمای اینترنت درسا از این لینک استفاده نمایید.

ممکن است به یکی از دلایل زیر به این صفحه آمده‌اید: 
• کلمه‌ای که جستجو کرده‌اید نامناسب بوده است.
• سایت‌هایی که مربوط به جستجوی شما می‌شوند نامناسب یا آلوده‌اند.

در عوض خانواده درسا به شما این سایت‎‎ها را پیشنهاد می‌کند. هم مطمئن و هم جالب هستند.

 

 dordoone     pooyatv     afarinak

 

 

1222     icnl.nlai      amoorohani

 

navaak     koodakan      photo5780511065833056360

 


جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان

برگزاری جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435 با مشارکت زیست بوم مجازی درسا ⚡️ویژه 8 تا 18 ساله ها 📆 ثبت نام تا پایان بهار 🎁همراه با جوایز ارزنده🎁

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435 که با هدف ترسیم آینده با ایده های کودکان و نوجوانان برگزار می شود قصد دارد تا گروه های سنی 8 تا 18 سال را به چالشی دعوت و از طریق آن، به شکوفایی ایده های نو پیرامون آینده جامعه کمک کند. در این بین، برخی از فعالان حوزه کودک و نوجوان از جمله زیست بوم مجازی درسا در کنار وزارت آموزش و پرورش، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات ایران و دانشگاه صنعتی شریف، با حمایت از برگزاری این جشنواره، به نقش نسل تاثیرگذار آینده جامعه تاکید بیشتری دارند که حیطه فعالیت های آنها هم گویای این قضیه است. افرادی که تمایل به شرکت در این جشنواره را دارند، می توانند با ورود به سایت www.wikiwall.ir یا نصب اپلیکیشن آن بر روی تلفن های همراه خود، با انتخاب شهر خود، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کرده و در نهایت با انتخاب عنوان جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435، ثبت نام خود را تکمیل کنند. لازم به ذکر است کودکان و نوجوانان می توانند از ایده ها و تفکرات افراد بزرگتر از جمله پدربزرگ و مادربزرگ ها، کمک گرفته و با تصور آینده، هر ایده ای که از شهر، روستا، شهربازی، خانه، خودرو و هر مورد دیگری به ذهنشان می رسد، به شکل فیلم، متن، عکس، بازی یا فایل صوتی و حتی انیمیشن در سایت بارگذاری کنند.