طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

درسابازار

یکشنبه, 21 آذر 1395 ساعت 11:38

 

Dorsa Bazar b

با نصب این برنامک، کودکان و نوجوانان می توانند برنامک‌های مخصوص خود در گروه‌های مختلف از قبیل سرگرمی، بازی، آموزشی و ... را از محیطی امن و جذاب و با دسترسی آسان و سریع تهیه کنند. همچنین والدین می توانند این اطمینان را داشته باشند که تمامی برنامه های موجود در بازار اولاً منحصر در حوزه تخصصی کودک و نوجوان است و ثانیاً از محتوا و طرح های با کیفیت، ارزشمند و مطابق با نیاز کاربران برخوردار است.

ویژگی‌ها:

  • جامعه مخاطب گسترده و جلب اعتماد آنان
  •  ایجاد اطمینان از ارزشمندی و کارایی طرح و محتوا
  •  دسترسی و کارایی آسان و سریع
  •  زنجیره تامین قدرتمند و گسترده
  •  ارائه خدمات جذاب، منحصر بفرد و جامع
  •  ایجاد محیطی جذاب و مطابق با نیاز کاربران

درسابازار جدید، بازار هوشمند بچه‌ها از راه رسید، برنامک رایگان درسابازار را از اینجا دانلود و یا با ارسال عدد 50 به شماره 3003 لینک را دریافت کنید. پس از نصب درسابازار و ثبت نام رایگان، امکان استفاده از ویژگی‌های جدید برای شما فراهم است. در این نسخه، کودک با تکان دادن گوشی یا تبلت خود و بر مبنای شانس از یک تا چند فندق دریافت می‌کند. 

 


نام «درسا» امروز به عنوان یک اکوسیستم کودک شناخته شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم حمایت از زیست‌بوم‌های تخصصی کودک و نوجوان در عرصه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: ایران هم مانند سایر کشورها برای جبران عقب‌ماندگی‌های کشور در تامین فضای مجازی پاک و سالم کودک نیاز به حمایت دولت و دستگاه‌های اجرایی دارد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، محمدجواد آذری جهرمی در برنامه متن و حاشیه که به مناسبت رویداد الکامپ برگزار شد، به عنوان یک پدر به دغدغه‌های والدین پیرامون فضای مجازی اشاره کرد و افزود: بسیاری از خانواده‌ها نگران اطلاعات و محتوایی که فرزندشان از فضای مجازی بهره‌برداری می‌کنند، هستند و متولیان این حوزه می‌توانند بر اساس این نگرانی، محتوای مورد نظر را تامین کنند.

وی حضور کودکان در فضای مجازی را مستلزم قواعد و قوانینی دانست که با حضور مجموعه‌های متولی فضای مجازی کودک و نوجوان و نظارت والدین امکان‌پذیر است و گفت: اقدامات این حوزه نباید صرفا سلبی باشد و برنامه‌های ایجابی هم در پیشبرد طرح‌های فضای مجازی پاک کودک و نوجوان امروز با ارائه برنامک‌های متناسب با نیاز و خواست کودک و نوجوان ممکن است.

آذری جهرمی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه، خاطرنشان کرد: امروز نام «درسا» به عنوان یک اکوسیستم کودک برای همگان شناخته شده است.

به گفته وزیر ارتباطات، اقداماتی از این دست و ارائه دستاوردهای میلیونی در عرصه برنامه‌سازی کودک نشان‌دهنده این مساله است که محتوای مناسب تولید شده و در دسترس کودکان قرار گرفته است.


ادامه خبر