چاپ کردن این صفحه

برنامک فندقستان خانواده درسا کتاب صوتی به کودکان هدیه می‌دهد

سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 18:04

دو کتاب گویای «مجموعه قصه نمایش کودکان» و «فسقل قصه های موتوری» به برنامک اندرویدی فندقستان زیست بوم مجازی درسا اضافه شدند.

 

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، زیست بوم مجازی درسا قرار است کتاب‌های گویا و تعاملی را هم به برنامک اندرویدی فندقستان اضافه کند تا بچه‌ها بتوانند براحتی در این برنامک، داستان‌ها و کتاب‌های مورد علاقه خود را گوش دهند.

بر این اساس، در اولین قدم این شرکت دانش بنیان در همکاری با انتشارات سوره مهر دو کتاب‌ صوتی «مجموعه قصه نمایش کودکان» نوشته مهری ماهوتی و «فسقل قصه‌های موتوری» نوشته فریبا کلهر را در دسترس کودکان در برنامک جذاب فندقستان قرار داده است.

متنوع سازی برنامه‌های ارائه شده برای بچه‌ها و استفاده صحیح و مفید کودکان از تلفن همراه دو هدفی است که زیست بوم درسا از همکاری با ناشران تخصصی کودک دنبال می‌کند و خانواده درسا قصد دارد این مسیر را با همکاری سایر ناشران کتاب کودک ادامه دهد.

گفتنی است برنامک اندرویدی فندقستان، شامل قصه، ویدئو و آخرین اخبار خانواده درسا است و علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال کد 80 به 3003 این برنامه را دریافت و روی تبلت یا تلفن همراه نصب کنند و از امکانات آن استفاده کنند.