مل مل

دوشنبه, 08 بهمن 1397 ساعت 13:55

photo 2019 01 28 16 23 14

اپلیکیشن مل مل که برای برنامه تلویزیونی مل مل تهیه شده است شامل قسمت های زیر می باشد:
1- صفحه درخواست حضور در برنامه که کودکان می توانند در صورت تمایل به حضور در برنامه تلویزیونی مل مل از طریق اپلیکیشن مشخصات خود را وارد کرده و درخواست خود را ارسال نمایند.
2- خبرهای برنامه مل مل همراه با توضیح و عکس
3- ویدئوهای انتخابی از برنامه مل مل
4- نظرسنجی برنامه مل مل
5- ترانه های مل ملی که در برنامه پخش می شود

شما می توانید علاوه بر لینک نصب اپلیکیشن مل مل، با ارسال کد 20 به سرشماره 3003 این اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید. 


برگزاری 7 دوره آموزشی «کودک و فضای مجازی» ویژه اولیاء و مربیان

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، استفاده از فضای مجازی در سال‌های اخیر افزایش چشم‌گیری یافته است و در چنین شرایطی سواد رسانه و در نگاهی تخصصی‌تر، سواد فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

اهمیت این موضوع به حدی است که مقام معظم رهبری هم دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را مطالبه کرده اند. ایشان در یکی از دیدارهای خود با فرموده بودند که اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مسئولان مختلف کشور نیز این موضوع را قابل توجه عنوان کرده و دغدغه های خود را در وهله نخست به عنوان اولیای فرزندانی که در معرض تهدیدات و آسیب های فضای مجازی قرار دارند، بیان کردند. برای مثال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری این نکته که اکنون خودش پدر یک فرزند بوده و از فضای نگرانی های والدین نسبت به امکانات در دسترس فرزندان با اطلاع است، اذعان کرد: با وجود اینکه نگرانی والدین در یک کفه و دغدغه مجریان هم در کفه دیگر وجود دارد، اما اطلاع رسانی کافی در خصوص مجموعه ای که به طور اختصاصی این کارها را انجام می دهد وجود ندارد و بسیاری از والدین درسا را نمی شناسند.


ادامه مطلب