تو این قسمت از کارآگاه نقاشی، عمو قادری راجب کرکس صحبت می‌کنه. اون درباره این پرندگان توضیح میده که از لاشه حیوانات تغذیه می‌کنن. عمو قادری همچنین این توضیح رو می‌ده که کرکس از جمله پرندگان بزرگ ایران هستن ولی شکار نمی‌کنند و فقط از لاشه حیواناتی که رو زمین هستن تغذیه می‌کنن. عموقادری میگه کرکس ها جارو برقی طبیعت هستن که خداوند اونهارو رو بی فایده نیافریده. این قسمت رو با دقت ببینید وتو کارگاه  با کرکس آشنا  بشید.
 
تازه توی این قسمت از برنامه، خانواده درسا یه سرویس جدید به شما معرفی می کنه به نام برنامه نازدونه که با فرستادن عدد 40 رو به 3003 می تونید اون رو نصب کرده و سه تا فندق بگیرید. 

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود