زن دایی می‌خواد یه چیز جدید تو دنیای مجازی به گلی یاد بده، پس به گلی می‌گه: تو هرچیزی رو تو دنیای مجازی بگن باور میکنی؟ جواب گلی مثبته...!

وای بچه‌ها! نباید همه چی رو توی دنیای مجازی باور کنین! شما باید از بزرگتراتون کمک بگیرین و اگر راجع به سایتی اطلاعات ندارین حتما ازونا دربارش بپرسین. 
تو این قسمت از ململ، خانواده درسا می‌خواد براتون بگه که دنیای مجازی هم نیاز به سواد داره و بچه ها باید درکنار پدرو مادراشون سواد مجازی رو یاد بگیرن.


«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود