بچه ها مل‌مل همش به گوشی دایی نگاه می‌کرد و می‌گفت منم بازی می‌خوام! دایی بهش گفت همه برنامه ها که به دردشما نمی‌خوره! این تلفن مخصوص منه و برنامه‌های مخصوص خودم رو توش نصب کردم. دایی این رو هم بهش گفت که اتفاقا گلی هم این شکلی بود، ولی توی تبلت خودش براش برنامه های مخصوص سنش رو ریخته و اون دیگه با گوشی بزرگترها هیچ کاری نداره. بچه‌های درسایی شما هم مثل گلی برنامه های خودتون رو دارید؟ 
خانواده درسا تو این قسمت بهتون برنامه دنیای درسا رو معرفی می کنه که هم بچه‌ها و هم پدر مادرها خیالشون برای حضور تو دنیای مجازی راحت راحته.
تازشم..بچه‌ها و خانواده‌هایی که می‌خوان داستان‌های قشنگ و جذاب فندقی رو بشنون، می تونن فندقستان رو نصب کنن و... 

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود