اعظم خانم مل‌مل و بزباش  رو به تولد دعوت کرده ولی توی تولد همه تو دنیای مجازی بودن و گوشی و تبلت دستشون بود. هیچ کس بهش خوش نگذشته بود...
اما ننه نقلی به عنوان بزرگتر به اعظم خانم کمک کرد که متوجه بشه فقط یه مهمونی مجازی گرفته! اعظم خانم برای جبران کارش، یه کار قشنگ کرد. این قسمت از برنامه مل مل رو ببینید تا متوجه بشید اون کار قشنگ چیه. 
تازه...خانواده درسا در کنار مل‌ملی ها تو روز پنجشنبه به بچه های درسایی کلی جایزه می‌ده ،پنجشنبه های مل‌ملی یادتون نره...

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود