بزباش دنبال بغلی بقو می‌ره و می‌خواد بهش کمک کنه! می دونید چرا؟ چون اون روزی 200 ساعت تو فضای مجازیه! بزباش می‌خواد برای اینکه بغلی بقو رو ترک بده، اونو با طناب ببنده تا نره تو فضای مجازی! اما به نظرتون ایا راه درستی رو برای این کار انتخاب کرده؟
گلی می‌دونه هردوشون اشتباه می کنن. ولی برای پیدا کردن یه راه حل خوب، اونها باید از بزرگتراشون کمک بگیرن! برای همین گلی میره تا از داییش بپرسه که چه کار کنن. شماهم بهتره این قسمت رو ببنید! 
شاید دوست های شماهم مثل بغلی بقو باشن و بتونین کمکشون کنید.
 
 

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود