مل‌مل خیلی حوصله‌اش سر رفته و وقتی هم به دنیای مجازی می‌ره با مطالب و فیلم هایی رو به رو می‌شه که اصلا مخصوص سن خودش نیست.
گلی راه حلشو از خانواده درسا یاد گرفته که عدد 25 رو به 3003 پیامک کنه و برنامک آفرینک رو نصب کنه. مل مل با این برنامک می تونه کلی کارتون و برنامه مناسب سن خودش روبا کیفیت بالا ببینه .
خانواده درسا همچنین می‌خواد توی این برنامه به بچه ها بگه که تنهایی وارد دنیای مجازی نشن و به مامان و بابا ها بگه برای اینکه خیالتون راحت باشه برنامک دنیای درسا رو نصب کنن.
اون ها می تونن برای دریافت لینک این برنامه عدد 84 رو به 3003 ارسال کنن

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود