عمو امین یه قصه شکمو داره برای همه درسایی ها! تو این قصه یه پادشاه شکمو بود که انقدر غذا خورده بود دلش درد گرفته بود. پادشاه از شدت دل درد داد می‌زد و کمک می‌خواست. همه دکترای شهر رو خبر کردن تا حال پادشاه خوب شه. اما ماجرای عجیبی پیش روی پادشاه بود. اگر می‌خواید بدونید چه سرنوشتی در انتظار پادشاهه..پس این قسمت رو از دست ندید.
توی این قسمت برنامه مل مل، خانواده درسا برنامک نقاش باشی رو بهتون معرفی می‌کنه که با ارسال 73 به 3003 می‌تونید این برنامه رو نصب کنید و از تجربه رنگ آمیزی نقاشی های مجازی لذت ببرید.
 
 

برگزاری 7 دوره آموزشی «کودک و فضای مجازی» ویژه اولیاء و مربیان

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، استفاده از فضای مجازی در سال‌های اخیر افزایش چشم‌گیری یافته است و در چنین شرایطی سواد رسانه و در نگاهی تخصصی‌تر، سواد فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

اهمیت این موضوع به حدی است که مقام معظم رهبری هم دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را مطالبه کرده اند. ایشان در یکی از دیدارهای خود با فرموده بودند که اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این اهمیت فضای مجازی را برای مقام معظم رهبری نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مسئولان مختلف کشور نیز این موضوع را قابل توجه عنوان کرده و دغدغه های خود را در وهله نخست به عنوان اولیای فرزندانی که در معرض تهدیدات و آسیب های فضای مجازی قرار دارند، بیان کردند. برای مثال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری این نکته که اکنون خودش پدر یک فرزند بوده و از فضای نگرانی های والدین نسبت به امکانات در دسترس فرزندان با اطلاع است، اذعان کرد: با وجود اینکه نگرانی والدین در یک کفه و دغدغه مجریان هم در کفه دیگر وجود دارد، اما اطلاع رسانی کافی در خصوص مجموعه ای که به طور اختصاصی این کارها را انجام می دهد وجود ندارد و بسیاری از والدین درسا را نمی شناسند.


ادامه مطلب