عمو امین یه قصه شکمو داره برای همه درسایی ها! تو این قصه یه پادشاه شکمو بود که انقدر غذا خورده بود دلش درد گرفته بود. پادشاه از شدت دل درد داد می‌زد و کمک می‌خواست. همه دکترای شهر رو خبر کردن تا حال پادشاه خوب شه. اما ماجرای عجیبی پیش روی پادشاه بود. اگر می‌خواید بدونید چه سرنوشتی در انتظار پادشاهه..پس این قسمت رو از دست ندید.
توی این قسمت برنامه مل مل، خانواده درسا برنامک نقاش باشی رو بهتون معرفی می‌کنه که با ارسال 73 به 3003 می‌تونید این برنامه رو نصب کنید و از تجربه رنگ آمیزی نقاشی های مجازی لذت ببرید.
 
 

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود