عمو امین با یه قصه آموزنده دیگه به برنامه ململ اومده... توی این قصه داستان دو تا بچه رو میگه به نام نیما و سیما که مامانشون یه مریضی عجیبی گرفته به نام مریضی نامهربونی! مریضی ای که دکتر از تو کتاب جادویی نسخه ایی به بچه‌ها می‌ده تا با اون حال مامانشون خوب شه...
بچه‌ها به نظرتون چطوری می‌شه مریضی نامهربونی رو درمان کرد؟
 
خانواده درسا برای شماهایی که قصه دوست دارید، برنامک فندقستان رو معرفی می‌کنه. اگر می‌خواین لینک برنامک فندقستان رو دریافت کنید عدد 80 رو به 3003 ارسال کنین و دوتا قندق بگیرین 

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود