ململ و گلی خبر دارن... خبر! کلی خبر! اما خبر چیه ؟؟ بچه ها خانواده درسا در روزهای پنجشنبه جوایز ویژه ایی داره برای همه اونهایی که مقام های فندقی دارن. این هفته تمام بچه هایی که به مقام فندق شادی رسیدن باید منتظر باشن تا جزو 10 برنده قرعه کشی تبلت باشن. 
تو این قسمت از برنامه ململ، برنامک دنیای درسا از بچه های ایران حمایت کرده و می‌گه کودکان حق استفاده از دنیای مجازی رو دارن و برای حل مشکل نگرانی خانواده ها تو دنیای مجازی، دنیای درسا رو معرفی می کنه که هم تو گوشی و تبلت  پدر و مادر ها نصب می شه هم تو گوشی و تبلت بچه ها.
 
 

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود