طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

 

دوشنبه فندقی

دوشنبه‌های درسایی از راه رسید....

چندتا فندق جمع کردی؟میخوای تو قرعه کشی‌های هفتگی خانواده درسا شرکت کنی؟

دوشنبه‌های هر هفته منتظر کلی جایزه باش....

جدول نگاه کن!!! برای شرکت در قرعه کشی‌های هفتگی درسا، رایگان عدد 75 به 3003 ارسال کن.

فرصتو برای جمع کردن فندق‌ از دست نده تا بتونی تو قرعه کشی‌های بیشتری شرکت کنی و جایزه ببری.....

 

مقام فندقی فندق های لازم برای شرکت در قرعه کشی جایزه
فندق شاد 3 4 عروسک - 4 بدمینتون
فندق دار 8

1 هلی‌کوپتر - 1 لگوی سه بعدی

فندق بان 10 1 ماشین کنترلی - 1 اسکیت
فندق خان 15 1 دوربین عکاسی - 1 تبلت کودک

سلطان فندقی

20 1 تلسکوپ - 1 اسکوتر هوشمند

 

اسامی برندگان هر هفته دوشنبه‌های فندقی را از اینجا ببینید.


نام «درسا» امروز به عنوان یک اکوسیستم کودک شناخته شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم حمایت از زیست‌بوم‌های تخصصی کودک و نوجوان در عرصه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: ایران هم مانند سایر کشورها برای جبران عقب‌ماندگی‌های کشور در تامین فضای مجازی پاک و سالم کودک نیاز به حمایت دولت و دستگاه‌های اجرایی دارد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، محمدجواد آذری جهرمی در برنامه متن و حاشیه که به مناسبت رویداد الکامپ برگزار شد، به عنوان یک پدر به دغدغه‌های والدین پیرامون فضای مجازی اشاره کرد و افزود: بسیاری از خانواده‌ها نگران اطلاعات و محتوایی که فرزندشان از فضای مجازی بهره‌برداری می‌کنند، هستند و متولیان این حوزه می‌توانند بر اساس این نگرانی، محتوای مورد نظر را تامین کنند.

وی حضور کودکان در فضای مجازی را مستلزم قواعد و قوانینی دانست که با حضور مجموعه‌های متولی فضای مجازی کودک و نوجوان و نظارت والدین امکان‌پذیر است و گفت: اقدامات این حوزه نباید صرفا سلبی باشد و برنامه‌های ایجابی هم در پیشبرد طرح‌های فضای مجازی پاک کودک و نوجوان امروز با ارائه برنامک‌های متناسب با نیاز و خواست کودک و نوجوان ممکن است.

آذری جهرمی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه، خاطرنشان کرد: امروز نام «درسا» به عنوان یک اکوسیستم کودک برای همگان شناخته شده است.

به گفته وزیر ارتباطات، اقداماتی از این دست و ارائه دستاوردهای میلیونی در عرصه برنامه‌سازی کودک نشان‌دهنده این مساله است که محتوای مناسب تولید شده و در دسترس کودکان قرار گرفته است.


ادامه خبر