خلاصه قسمت شانزدهم


گلدون خان ناراحت است. او فکر می‌کند کسی او را جدی نمی‌گیرد و بچه‌ها آن‌طور که او می‌خواهد به حرف‌هایش گوش نمی‌کنند. همین وقت برفک یا همان «حالا کار دارم» از راه می‌رسد و گلدون خان با او درد دل می‌کند. برفک به او پیشنهاد می‌دهد که در مقابل فرزندانش رفتار دیگری داشته باشد و کمی خشن باشد و اخم کند. او توی صورت گلدون خان فوت می‌کند و ناگهان یک ابروی پرپشت و اخم‌آلود به‌جای ابروهای گلدون خان در می‌آید. حالا همه از گلدون خان می‌ترسند و از او حساب می‌برند.
با وجود دغدغه‌ها و مشکلات والدین باید حواس‌شان به بچه‌ها باشد. خشم و عصبانیت هیچ مشکلی را حل نمی‌کند. هر چه بیش‌تر قیافه‌ای اخم‌آلوده به خودمان بگیریم رابطه‌مان با فرزندان بیش‌تر آسیب می‌بیند و میان‌مان فاصله می‌افتد. خوب است وقتی مشکلات و کار روزانه خسته‌مان می‌کند، به لبخند شیرین فرزندان‌مان فکر کنیم. به لحظاتی که شاهد رشد و موفقیت‌شان بوده‌ایم و آینده‌ی زیبایی که برایشان آرزو کرده‌ایم. به همین سادگی خستگی‌ از یادمان خواهد رفت.

 

مشاهده قسمت شانزدهم محله گل و بلبل2 

 
 
 مشاهده گلچین قسمت شانزدهم محله گل و بلبل2
 
 

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود