خلاصه قسمت

در ادامه ماجرای قسمت قبل و فریب خوردن اهالی محله و از دست رفتن پولشان در فروشگاه مجازی که سنجاق‌قفلی راه انداخته بود، اهل محله به پلیس مراجعه و شکایت کرده بودند. اما خانم‌های محله از این اتفاق خیلی ناراحت هستند و همه‌شان افسرده شده‌اند. برفک از این وضعیت خوشحال است. اما نیاز خاتون تصمیم می‌گیرد برای کمک به آن‌ها و برگشتن نشاط به زندگی‌شان کلاس‌های ورزشی برگزار کند. با همه این‌ها هنوز خانم‌های محله ناراحتند و روحیه‌شان را باخته‌اند. در این‌جاست که بچه‌ها دست به کار می‌شوند. آن‌ها به سراغ عمو نوروز می‌روند و عمو نوروز مثل همیشه راه‌حل خوبی به آن‌ها پیشنهاد می‌کنند.

 

 

مشاهده قسمت شصت و هشتم به صورت کامل

 
 
مشاهده گلچین قسمت

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود