خلاصه قسمت هشتم 

زن‌های محله توی پارک با دختری آشنا می‌شوند که می‌گوید ورزش کردن اصلاً فایده ندارد و باعث نمی‌شود کسی لاغر شود. او می‌گوید یک رژیم خوب سراغ دارد که خیلی آسان است و ظرف یک ماه آدم‌های چاق را لاغر می‌کند و امتحانش ضرری ندارد. خانم‌های محله رژیم را شروع می‌کنند ولی به جای این‌که کمتر غذا بخورند، بیش‌تر غذا می‌خورند. این رژیم غذایی را برفک داده است و می‌گوید هی بخورید و هی بخورید و هی بخورید! این رژیم غذایی باعث شده مغازه آقابزرگ و نانوایی محله شلوغ شود اما برعکس میوه‌فروشی خانم چمنی خلوت شده. هر کدام از اعضای محله به نوعی درگیر این رژیم می‌شوند تا اینکه...
انواع و اقسام مطالب در فضای مجازی وجود دارد. اما همه این آن‌ها مفید و درست نیست. گاهی ممکن است مطلب اشتباهی ما را دچار مشکل کند. این محتوا ممکن است از سوی کسی منتشر شده باشد که هیچ تخصصی در زمینه موردنظر نداشته باشد. ممکن است این مطلب به قصد فریب افراد در فضای مجازی منتشر شده باشد. پس ممکن است محتوا در فضای مجازی نادرست باشد. در این مواقع باید به سایت‌هایی مراجعه کنیم که مطمئن و معتبر هستند.

مشاهده قسمت هشتم محله گل و بلبل2 به صورت کامل
 
 
مشاهده گلچین قسمت هشتم محله گل و بلبل 2

«درسانامه»؛ نخستین نشریه تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان

نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان با عنوان «درسانامه» و با همت خانواده درسا گردآوری و آماده انتشار شد.

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، نخستین نشریه داخلی تخصصی کودک و فضای مجازی ویژه اولیاء و مربیان گردآوری و با عنوان «درسانامه» آماده انتشار شد.

خانواده درسا به منظور ترویج فرهنگ سواد فضای مجازی و استفاده سودمند و مفید کودک از دنیای مجازی اقدام به جمع آوری و تهیه نشریه ای کرده است تا در مدارس و مراکز آموزشی رده سنی کودک در سراسر کشور منتشر کند.

این نشریه در 4 صفحه و با موضوعات مختلف روز حوزه فناوری و کودک، ویژه اولیاء و مربیان تنظیم شده است و قصد دارد تا ضمن اعلام خطر از فضای ناامن موجود، راهکارهایی برای کاهش دغدغه والدین و استفاده مناسب از گوشی های هوشمند و اینترنت پاک، ارائه دهد.

لازم به ذکر است خانواده درسا قصد دارد با برگزاری دوره های آموزشی حضوری برای اولیاء و مربیان مدارس مناطق مختلف استان تهران، «درسانامه» را ارائه کند تا به واسطه آن، با کلیت اهدافی که پیش از این به آن اشاره شد، دست یابد.


دانلود