طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت

شماره یک سری جدید مل ملزیستبوم مجازی کودک و نوجوان درسا با شعار «درسا، همراه خانواده در فضای مجازی» فعالیت خود را از سه سال پیش، آغاز کرده است. این فعالیت که با مشارکت اپراتور «همراه اول» و سپس «ایرانسل» در حال ادامه است، به دلیل افزایش جذابیت فضای مجازی و گرایش روزافزون خانوادهها به خصوص کودکان و نوجوانان به آن، توسعه آن را به عنوان چشم اندازی دنبال می‌کند.

هدف خانواده درسا کمک به دانایی و رشد کودکان و نوجوان از طریق سرگرمآموزی، برنامههای اندرویدی و اینترنت پالایش شده، بوده و پاکی را برای آنها فراهم آورده‌ است. همچنین همراهی والدین با فرزندان هنگام استفاده از فضای مجازی را اصلی ضروری میداند به همین منظور افزایش سواد فضای مجازی والدین و فرزندان را مسئولیت اجتماعی خود قرار دادهاست. در همین راستا خانواده درسا به منظور انجام رسالت اجتماعی و فرهنگی خود، حامی محتوایی و مالی سری جدید محله گل و بلبل شده‌ است. برای مشاهده خلاصه هر قسمت و دریافت آموزش‌ها همراه ما باشید.

 

WhatsApp Image 2018 05 06 at 12.52.24 PM


جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان

برگزاری جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435 با مشارکت زیست بوم مجازی درسا ⚡️ویژه 8 تا 18 ساله ها 📆 ثبت نام تا پایان بهار 🎁همراه با جوایز ارزنده🎁

به گزارش روابط عمومی زیست بوم مجازی درسا، جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435 که با هدف ترسیم آینده با ایده های کودکان و نوجوانان برگزار می شود قصد دارد تا گروه های سنی 8 تا 18 سال را به چالشی دعوت و از طریق آن، به شکوفایی ایده های نو پیرامون آینده جامعه کمک کند. در این بین، برخی از فعالان حوزه کودک و نوجوان از جمله زیست بوم مجازی درسا در کنار وزارت آموزش و پرورش، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات ایران و دانشگاه صنعتی شریف، با حمایت از برگزاری این جشنواره، به نقش نسل تاثیرگذار آینده جامعه تاکید بیشتری دارند که حیطه فعالیت های آنها هم گویای این قضیه است. افرادی که تمایل به شرکت در این جشنواره را دارند، می توانند با ورود به سایت www.wikiwall.ir یا نصب اپلیکیشن آن بر روی تلفن های همراه خود، با انتخاب شهر خود، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کرده و در نهایت با انتخاب عنوان جشنواره علمی تخیلی کودک و نوجوان ایران 1435، ثبت نام خود را تکمیل کنند. لازم به ذکر است کودکان و نوجوانان می توانند از ایده ها و تفکرات افراد بزرگتر از جمله پدربزرگ و مادربزرگ ها، کمک گرفته و با تصور آینده، هر ایده ای که از شهر، روستا، شهربازی، خانه، خودرو و هر مورد دیگری به ذهنشان می رسد، به شکل فیلم، متن، عکس، بازی یا فایل صوتی و حتی انیمیشن در سایت بارگذاری کنند.